CRM Core Profile Commerce Items (7.x-0.3) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Title
is: Titill

en: Quantity
is: Magn

en: Label
is: Merking

en: Update
is: Uppfæra

en: Price
is: Verð

en: Amount
is: Upphæð

en: Product type
is: Gerð vöru

en: Total:
is: Samtals:

en: Order status
is: Staða pöntunar
