CRM Core Profile Commerce Items (7.x-0.3) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Quantity
ja: 数量

en: Label
ja: ラベル

en: Update
ja: 更新

en: Price
ja: 価格

en: Amount
ja: 量

en: Product type
ja: 商品タイプ

en: Cart
ja: カート

en: Total:
ja: 合計:

en: Order status
ja: 注文ステータス

en: Only numbers and the decimal separator (@separator) allowed in %field.
ja: %field には数字と小数点(@separator)のみが許されています。

en: %field: There should only be one decimal separator (@separator).
ja: %field: 小数点記号はひとつしか使えません (@separator)
