CRM Core Profile Commerce Items (7.x-0.3) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Quantity
nl: Hoeveelheid

en: Update
nl: Bijwerken

en: Price
nl: Prijs

en: Amount
nl: Bedrag

en: Product type
nl: Producttype

en: Shopping Cart
nl: Winkelwagen

en: Cart
nl: Winkelwagen

en: Total:
nl: Totaal:

en: Order status
nl: Bestelstatus

en: Only numbers and the decimal separator (@separator) allowed in %field.
nl: Alleen cijfers en het decimaal scheidingsteken (@separator) zijn toegestaan in %field.

en: %field: There should only be one decimal separator (@separator).
nl: %field: Er kan maar één decimaal scheidingsteken  (@separator) gebruikt worden.
