CRM Core Profile Commerce Items (7.x-0.3) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Quantity
pl: Ilość

en: Label
pl: Etykieta

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Price
pl: Cena

en: Amount
pl: Ilość

en: Product type
pl: Typ produktu

en: Cart
pl: Koszyk

en: Total:
pl: Razem:

en: Order status
pl: Status zamówienia

en: Only numbers and the decimal separator (@separator) allowed in %field.
pl: W polu %field dozwolone są tylko liczby i znak dziesiętny (@separator).

en: %field: There should only be one decimal separator (@separator).
pl: %field: Powinien występować tylko jeden separator dziesiętny (@separator).

en: Please contact us to resolve any issues with your order.
pl: Proszę skontaktować się z nami alby rozwiązać wszystkie problemy z zamówieniem.
