CRM Core Profile Commerce Items (7.x-0.3) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Quantity
th: จำนวน

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Price
th: ราคา

en: Cart
th: ตะกร้า

en: Total:
th: ทั้งหมด:

en: Order status
th: สถานะการสั่งซื้อ
