CRM Core Profile Commerce Items (7.x-0.3) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Quantity
tr: Miktar

en: Label
tr: Etiket

en: Update
tr: Güncelle

en: Price
tr: Fiyat

en: Amount
tr: Miktar

en: Shopping Cart
tr: Alışveriş Sepeti

en: Cart
tr: Sepet

en: Total:
tr: Toplam:

en: Order status
tr: Sipariş durumu

en: Only numbers and the decimal separator (@separator) allowed in %field.
tr: %field alanında sadece sayılar ve ondalık ayracı (@seperator) kullanılabilir.

en: %field: There should only be one decimal separator (@separator).
tr: %field: Sadece bir ondalık ayırıcısı (@separator) olmalıdır.
