CRM Core Profile Commerce Items (7.x-0.4) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Quantity
bo: གྲངས་ཚད།

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Price
bo: རིན་གོང་།

en: Only numbers and the decimal separator (@separator) allowed in %field.
bo: %field་ནང་དུ་གྲངས་ཀ་དང་སིལ་གྲངས་མཚོན་རྟགས་༼@separator༽ཁོ་ནར་ལས་འཇུག་མི་ཆོག་པ།

en: %field: There should only be one decimal separator (@separator).
bo: %field། སིལ་གྲངས་ཀྱི་རྟགས་༼@separator༽གཅིག་ཁོ་ན་ཡོད་དགོས་པ།
