CRM Core Profile Commerce Items (7.x-0.4) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Title
da: Titel

en: Quantity
da: Mængde

en: Label
da: Etiket

en: Update
da: Opdatér

en: Price
da: Pris

en: Amount
da: Beløb

en: Product type
da: Produkttype

en: Shopping Cart
da: Indkøbskurv

en: Cart
da: Indkøbskurv

en: Total:
da: I alt:

en: Profile settings
da: Profilindstillinger

en: Order status
da: Ordrestatus

en: Only numbers and the decimal separator (@separator) allowed in %field.
da: Kun tal og decimaltegnet (@separator) er tilladt i %field.

en: %field: There should only be one decimal separator (@separator).
da: %field: Der skal kun være én decimalseparator (@separator).

en: Unfortunately we could not find any suitable payment methods, and we require a payment method to complete checkout.
da: Desværre kunne vi ikke finde nogen egnede betalingsmetoder, og vi kræver en betalingsmetode for at kunne gennemføre handlen.

en: Please contact us to resolve any issues with your order.
da: Kontakt os venligst for at løse eventuelle problemer med din ordre.
