CRM Core Profile Commerce Items (7.x-0.4) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Quantity
et: Kogus

en: Label
et: Nimetus

en: Update
et: Uuenda

en: Price
et: Hind

en: Amount
et: Kogus

en: Shopping Cart
et: Ostukorv

en: Cart
et: Ostukorv

en: Total:
et: Kokku:

en: Profile settings
et: Profiili seaded

en: Order status
et: Tellimuse olek

en: Only numbers and the decimal separator (@separator) allowed in %field.
et: Ainult numbrid ja komakohtade eraldaja (@separator) on lubatud väljas %field.

en: %field: There should only be one decimal separator (@separator).
et: %field: Peaks olema ainult üks komakohtade eraldaja (@separator)
