CRM Core Profile Commerce Items (7.x-0.4) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Quantity
he: כמות

en: Label
he: תווית

en: Update
he: עדכון

en: Price
he: מחיר

en: Amount
he: כמות

en: Product type
he: סוג מוצר

en: Shopping Cart
he: עגלת קניות

en: Cart
he: סל קניות

en: Total:
he: סה"כ:

en: Order status
he: מצב הזמנה
