CRM Core Profile Commerce Items (7.x-0.4) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Quantity
nn: Mengd

en: Label
nn: Etikett

en: Update
nn: Oppdater

en: Price
nn: Pris

en: Total:
nn: Sum:
