CRM Core Profile Commerce Items (7.x-0.1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Quantity
lt: Kiekis

en: Label
lt: Etiketė

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Price
lt: Kaina

en: Cart
lt: Krepšelis

en: Product
lt: Prekė

en: Total:
lt: Iš viso:

en: Order status
lt: Užsakymo būsena
