CRM Core Profile Commerce Items (7.x-0.2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Quantity
mr: प्रमाण

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Update
mr: अपडेट

en: Price
mr: किंमत
