CRM Core Volunteer (7.x-0.11) - en to fa translation catalogue (20 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Description
fa: شرح

en: Date
fa: تاریخ

en: Display settings
fa: تنظیمات نمایش

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Status:
fa: وضعیت:

en: action
fa: عملکرد

en: Contact
fa: تماس

en: Location
fa: مکان

en: N/A
fa: هیچ

en: Height
fa: ارتفاع

en: Background color
fa: رنگ پس‌زمینه

en: Role
fa: نقش

en: Sources
fa: منابع

en: Source
fa: منبع

en: Completed
fa: تکمیل شد

en: Interests
fa: علاقه‌مندی‌ها

en: Reports
fa: گزارش‌ها
