CRM Core Volunteer (7.x-0.13) - en to uk translation catalogue (32 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Description
uk: Опис

en: Date
uk: Дата

en: Display settings
uk: Налаштування відображення

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Status:
uk: Стан:

en: action
uk: дія

en: Contact
uk: Контакт

en: Location
uk: Місце розташування

en: N/A
uk: Н/Д

en: Height
uk: Висота

en: Frequency
uk: Частота

en: Background color
uk: Колір тла

en: Role
uk: Роль

en: Default height
uk: Базова висота

en: Sources
uk: Джерела

en: Source
uk: Джерело

en: Availability
uk: Доступність

en: Completed
uk: Завершено

en: Interests
uk: Інтереси

en: Email options
uk: Параметри електронної пошти

en: Reports
uk: Звіти

en: Column width
uk: Ширина колонки

en: Registered
uk: Зареєстрований

en: In progress
uk: Виконується

en: Scheduled
uk: Заплановано

en: Line color
uk: Колір лінії

en: Attendance
uk: Участь

en: Default Colors
uk: Типові кольори

en: Display tooltips
uk: Показувати підказки
