CRM Core Volunteer (7.x-0.14) - en to he translation catalogue (22 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Description
he: תיאור

en: Date
he: תאריך

en: Display settings
he: הגדרות תצוגה

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Status:
he: סטטוס:

en: action
he: פעולה

en: Contact
he: יצירת קשר

en: Location
he: מיקום

en: N/A
he: -ללא-

en: Height
he: גובה

en: Background color
he: צבע רקע

en: Role
he: תפקיד

en: Sources
he: מקורות

en: Source
he: מקור

en: Availability
he: זמינות

en: Completed
he: נשלם

en: Email options
he: אפשרויות דוא"ל

en: Reports
he: דוחות

en: Scheduled
he: מתוזמן
