CRM Core Volunteer (7.x-0.2) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: Description
tr: Açıklama

en: Date
tr: Tarih

en: Display settings
tr: Görüntüleme ayarları

en: Status:
tr: Durum:

en: action
tr: eylem

en: Contact
tr: İletişim

en: Location
tr: Konum

en: Height
tr: Yükseklik

en: General Settings
tr: Genel ayarlar

en: Background color
tr: Arkaplan rengi

en: Role
tr: Rol

en: Default height
tr: Öntanımlı yükseklik

en: Sources
tr: Kaynaklar

en: Source
tr: Kaynak

en: Reports
tr: Raporlar
