CRM Core Volunteer (7.x-0.5) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Description
ar: الوصف

en: Date
ar: التاريخ

en: Display settings
ar: إعدادات العرض

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Status:
ar: الحالة:

en: action
ar: إجراء

en: Contact
ar: اتصل

en: Location
ar: الموضع

en: N/A
ar: غير موجود

en: Height
ar: الارتفاع

en: Background color
ar: لون الخلفية

en: Role
ar: الدور

en: Sources
ar: المصادر

en: Source
ar: المصدر

en: Completed
ar: تم الإنهاء

en: Reports
ar: التقارير
