CRM Core Volunteer (7.x-0.7) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Description
te: వివరణ

en: Date
te: తేదీ

en: Display settings
te: ప్రదర్శన అమరికలు

en: General settings
te: సాధారణ అమరికలు

en: action
te: చర్య

en: Contact
te: సంప్రదించు

en: Location
te: ప్రాంతం

en: N/A
te: వర్తించదు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Sources
te: మూలాలు

en: Source
te: మూలం

en: Reports
te: నివేదికలు
