CRM Core Volunteer (7.x-0.8) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Description
ur: وضاحت

en: Sources
ur: ذرائع
