CRM Core Volunteer (7.x-0.7) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Description
ro: Descriere

en: Date
ro: Data

en: Display settings
ro: Setări de afişare

en: General settings
ro: Setări generale

en: action
ro: acţiune

en: Location
ro: Locaţia

en: N/A
ro: N/D

en: Height
ro: Înălțime

en: Background color
ro: Culoare fundal

en: Role
ro: Rol

en: Default height
ro: Înălțimea implicită

en: Sources
ro: Surse

en: Source
ro: Sursă

en: Completed
ro: Finalizată

en: Reports
ro: Rapoarte
