CRM Core Volunteer Demo (7.x-0.10) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Article
af: Artikel

en: Tags
af: Etikette

en: Continue
af: Gaan voort

en: Main menu
af: Hoofkieslys
