CRM Core Volunteer Demo (7.x-0.10) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Article
ast: Artículu

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Continue
ast: Siguir

en: Basic page
ast: Páxina básica
