CRM Core Volunteer Demo (7.x-0.10) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Article
bg: Статия

en: Tags
bg: Таг

en: Continue
bg: Продължи

en: Main menu
bg: Основно меню
