CRM Core Volunteer Demo (7.x-0.10) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Article
kn: ಬರಹ

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Continue
kn: ಮುಂದುವರೆ

en: Welcome
kn: ಸುಸ್ವಾಗತ

en: Basic page
kn: ಮೂಲ ಪುಟ
