CRM Core Volunteer Demo (7.x-0.6) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Article
ne: लेख

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Main menu
ne: मुख्य मेनु

en: Basic page
ne: मूल पृष्ठ
