Croninfinite - en to ru translation catalogue (35 entries)

en: Settings
ru: Настройки

en: Sunday
ru: воскресенье

en: Monday
ru: понедельник

en: Tuesday
ru: вторник

en: Wednesday
ru: среда

en: Thursday
ru: четверг

en: Friday
ru: пятница

en: Saturday
ru: суббота

en: Advanced
ru: Расширенные

en: Month
ru: Месяц

en: Day
ru: День

en: January
ru: января

en: February
ru: февраля

en: March
ru: марта

en: April
ru: апреля

en: May
ru: Май

en: June
ru: июня

en: July
ru: июля

en: August
ru: августа

en: September
ru: сентября

en: October
ru: октября

en: November
ru: ноября

en: December
ru: декабря

en: minute
ru: минута

en: day
ru: день

en: month
ru: месяц

en: hour
ru: час

en: Hour
ru: Час

en: Minute
ru: Минута

en: Running
ru: Запущен

en: every hour
ru: каждый час

en: Any
ru: Любой

en: daily
ru: ежедневно

en: weekly
ru: еженедельно

en: Weekday
ru: День недели
