Drupal Crowdfunding (7.x-1.0-alpha5) - en to ar translation catalogue (39 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: delete
ar: حذف

en: Status
ar: الحالة

en: E-mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Author
ar: المؤلف

en: more
ar: المزيد

en: Project
ar: المشروع

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Edit
ar: تحرير

en: Date
ar: التاريخ

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: edit
ar: تحرير

en: remove
ar: إزالة

en: Text
ar: نص

en: Total
ar: المجموع

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Created
ar: الإنشاء

en: All
ar: الكل

en: Active
ar: نشط

en: Page
ar: الصفحة

en: Price
ar: السعر

en: Desc
ar: تنازلي

en: Code
ar: الكود

en: Goal
ar: هدف

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: ‹ previous
ar: ‹ السابقة

en: next ›
ar: التالية ›

en: author
ar: مؤلف

en: Apply
ar: تطبيق

en: Order ID
ar: المعرف ID للطلب

en: « first
ar: « الأولى

en: Identifier
ar: المعرف

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Order status
ar: حالة الطلب

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
