Drupal Crowdfunding (7.x-1.0-alpha5) - en to az translation catalogue (30 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: E-mail
az: E-poçt

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: more
az: daha çox

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: edit
az: redaktə et

en: Text
az: Mətn

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Active
az: Aktiv

en: Page
az: Səhifə

en: Desc
az: azaldın

en: Goal
az: Məqsəd

en: Sort by
az: Sırala

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: author
az: müəllif

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: « first
az: « ilk

en: Identifier
az: İdentifikator

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
