Drupal Crowdfunding (7.x-1.0-alpha5) - en to he translation catalogue (42 entries)

en: Title
he: כותרת

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: מצב

en: E-mail
he: אימייל

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: more
he: עוד

en: Project
he: פרוייקט

en: Overview
he: סקירה

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: edit
he: עריכה

en: remove
he: הסר

en: Text
he: טקסט

en: Total
he: סך הכל

en: Email
he: דוא"ל

en: Created
he: נוצר

en: All
he: הכל

en: Active
he: פעיל

en: Page
he: דף

en: Price
he: מחיר

en: Desc
he: יורד

en: Code
he: קוד

en: SKU
he: מק"ט

en: Goal
he: יעד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: author
he: מחבר/ת

en: Apply
he: החל

en: Order ID
he: מזהה הזמנה

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: Identifier
he: מזהה

en: Offset
he: היסט

en: Order status
he: מצב הזמנה

en: - Choose an operation -
he: - בחירת פעולה -

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
