Drupal Crowdfunding (7.x-1.0-alpha5) - en to nl translation catalogue (41 entries)

en: Title
nl: Titel

en: delete
nl: verwijderen

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Author
nl: Auteur

en: more
nl: meer

en: Overview
nl: Overzicht

en: Edit
nl: Bewerken

en: Date
nl: Datum

en: edit
nl: bewerken

en: remove
nl: verwijderen

en: Text
nl: Tekst

en: Total
nl: Totaal

en: Email
nl: E-mail

en: Created
nl: Aangemaakt

en: All
nl: Alle

en: Active
nl: Actief

en: Page
nl: Pagina

en: Price
nl: Prijs

en: Product ID
nl: Product-ID

en: Desc
nl: Aflopend

en: SKU
nl: Artikelnummer

en: Goal
nl: Doel

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: author
nl: auteur

en: Apply
nl: Toepassen

en: Order ID
nl: Bestelling-ID

en: Order by
nl: Sorteer op

en: « first
nl: « eerste

en: Identifier
nl: Identificatiemiddel

en: Order status
nl: Bestelstatus

en: - Choose an operation -
nl: - Kies een bewerking -

en: Elapsed time
nl: Verstreken tijd

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: project page
nl: projectpagina

en: Order owner
nl: Bestellingseigenaar

en: Asc
nl: Oplopend

en: Line items referenced by commerce_line_items
nl: Items waarnaar verwezen wordt door commerce_line_items
