Drupal Crowdfunding (7.x-1.0-alpha5) - en to fa translation catalogue (44 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: delete
fa: حذف

en: Status
fa: وضعیت

en: E-mail
fa: پست الکترونیکی

en: Operations
fa: عملیات

en: Type
fa: نوع

en: Author
fa: نویسنده

en: more
fa: بیشتر

en: Project
fa: پروژه

en: Overview
fa: مرورکلی

en: Edit
fa: ویرایش

en: Date
fa: تاریخ

en: Reset
fa: بازنشانی

en: edit
fa: ویرایش

en: remove
fa: حذف

en: Text
fa: متن

en: Total
fa: مجموع

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: All
fa: همه

en: Active
fa: فعال

en: Page
fa: صفحه

en: Price
fa: قیمت

en: Product ID
fa: شناسه‌ی محصول

en: Desc
fa: نزولی

en: Code
fa: کد

en: SKU
fa: مدل

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: ‹ previous
fa: ‹ قبلی

en: next ›
fa: بعدی ›

en: author
fa: نویسنده

en: Apply
fa: تایید

en: Order ID
fa: شناسه سفارش

en: « first
fa: « ابتدا

en: Identifier
fa: شناسه

en: Offset
fa: جابجایی

en: Order status
fa: وضعیت سفارش

en: - Choose an operation -
fa: - یک عملیات را انتخاب کنید -

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Remote ID
fa: شناسه‌ی راه دور

en: Order owner
fa: صاحب سفارش

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
