Drupal Crowdfunding (7.x-1.0-alpha5) - en to gu translation catalogue (18 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: E-mail
gu: ઈમેલ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: more
gu: વધુ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Date
gu: તારીખ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Text
gu: લખાણ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: All
gu: બધા

en: Active
gu: સક્રિય

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: author
gu: લેખક

en: Apply
gu: લાગુ કરો
