Drupal Crowdfunding (7.x-1.0-alpha5) - en to lt translation catalogue (36 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: more
lt: daugiau

en: Project
lt: Projektas

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: edit
lt: redaguoti

en: remove
lt: pašalinti

en: Text
lt: Tekstas

en: Total
lt: Iš viso

en: Email
lt: El. paštas

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Active
lt: Aktyvus

en: Page
lt: Puslapis

en: Price
lt: Kaina

en: Code
lt: Kodas

en: Goal
lt: Tikslas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: author
lt: autorius

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Order ID
lt: Užsakymo ID

en: « first
lt: « pirmas

en: Order status
lt: Užsakymo būsena

en: - Choose an operation -
lt: - Pasirinkite operaciją -

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
