Drupal Crowdfunding (7.x-1.0-alpha5) - en to pl translation catalogue (42 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: delete
pl: usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: more
pl: więcej

en: Project
pl: Projekt

en: Overview
pl: Przegląd

en: Edit
pl: Edytuj

en: Date
pl: Data

en: Reset
pl: Resetuj

en: edit
pl: edytuj

en: remove
pl: usuń

en: Text
pl: Tekst

en: Total
pl: Razem

en: Created
pl: Utworzono

en: All
pl: Wszystko

en: Active
pl: Aktywne

en: Page
pl: Strona

en: Price
pl: Cena

en: Product ID
pl: ID Produktu

en: Desc
pl: Malejąco

en: Code
pl: Kod

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: author
pl: autor

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Order ID
pl: ID zamówienia

en: Order by
pl: Porządkuj według

en: « first
pl: « pierwsza

en: Identifier
pl: Identyfikator

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Order status
pl: Status zamówienia

en: - Choose an operation -
pl: - Wybierz operację -

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Remote ID
pl: Zdalne ID

en: project page
pl: strona modułu

en: Order owner
pl: Właściciel zamówienia

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
