CRUD log (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Logging
ar: تسجيل

en: Date
ar: التاريخ

en: Update
ar: تحديث

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Create
ar: أنشئ

en: Nodes
ar: العقد

en: Users
ar: المستخدمين

en: Operation
ar: عملية

en: Your settings have been saved.
ar: تم حفظ إعداداتك.

en: Content Type
ar: نوع المحتوى

en: Bundle
ar: الحزمة
