CRUD log (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Delete
it: Elimina

en: Submit
it: Invia

en: Date
it: Data

en: Update
it: Aggiorna

en: User ID
it: ID utente

en: Create
it: Crea

en: Nodes
it: Nodi

en: Users
it: Utenti

en: Operation
it: Operazione

en: Your settings have been saved.
it: Le tue impostazioni sono state salvate.

en: Content Type
it: Tipo di contenuto
