CRUD log (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (22 entries)

en: Title
es: Título

en: Delete
es: Eliminar

en: Submit
es: Enviar

en: Logging
es: Registro

en: Date
es: Fecha

en: Update
es: Actualizar

en: Timestamp
es: Sello temporal

en: User ID
es: ID de Usuario

en: Create
es: Crear

en: Revision ID
es: ID de revisión

en: Revisions
es: Revisiones

en: Nodes
es: Nodos

en: 1 year
es: 1 año

en: Users
es: Usuarios

en: Operation
es: Operación

en: Your settings have been saved.
es: Sus opciones de configuración se han guardado.

en: Content Type
es: Tipo de contenido

en: 1 week
es: Una semana

en: Read
es: Leido(s)

en: Bundle
es: Paquete

en: 2 weeks
es: Dos semanas

en: Object type
es: Tipo de objeto
