CRUD log (7.x-1.1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Timestamp
ml: ടൈംസ്റ്റാമ്പ്
