CRUD log (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Date
te: తేదీ

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Timestamp
te: కాలముద్ర

en: Create
te: సృష్టించు

en: 3 months
te: 3 నెలలు

en: 6 months
te: 6 నెలలు

en: 1 year
te: 1 సంవత్సరం

en: Users
te: వాడుకరులు

en: Your settings have been saved.
te: మీ అమరికలని భద్రపరిచాం.

en: 1 week
te: 1 వారం
