CRUD log (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (27 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Logging
ru: Журналирование

en: Date
ru: Дата

en: Update
ru: Обновить

en: Timestamp
ru: Время

en: User ID
ru: ID Пользователя

en: Create
ru: Создать

en: Nodes
ru: Материалы

en: 1 day
ru: 1 день

en: 3 months
ru: 3 месяца

en: 6 months
ru: 6 месяцев

en: 1 year
ru: 1 год

en: Users
ru: Пользователи

en: Operation
ru: Действие

en: Your settings have been saved.
ru: Ваши настройки были сохранены.

en: 1 month
ru: 1 месяц

en: Content Type
ru: Тип материала

en: User Id
ru: ID Пользователя

en: 1 week
ru: 1 неделя

en: Read
ru: Читать

en: Bundle
ru: Набор

en: 2 weeks
ru: 2 недели

en: Record ID
ru: Идентификатор записи

en: The Node ID.
ru: ID материала.

en: Object type
ru: Тип объекта
