CSS Menu (7.x-1.0-rc1) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: List
fa: فهرست

en: Description
fa: شرح

en: Edit
fa: ویرایش

en: None
fa: هیچ

en: Save
fa: ذخیره

en: Add
fa: افزودن

en: Menu
fa: منو

en: Background color
fa: رنگ پس‌زمینه

en: Text color
fa: رنگ متن
