CSS Menu (7.x-1.0-rc1) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Title
id: Judul

en: Delete
id: Hapus

en: List
id: Daftar

en: Description
id: Deskripsi

en: Edit
id: Sunting

en: None
id: Tiada

en: Save
id: Simpan

en: Add
id: Tambah

en: Background color
id: Warna latar belakang

en: Text color
id: Warna teks
