CTools Export code - diff (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (22 entries)

en: enabled
he: פעיל

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: disabled
he: מושבת

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: default
he: ברירת מחדל

en: Default
he: ברירת מחדל

en: View
he: צפיה

en: Custom
he: מותאם

en: Location
he: מיקום

en: Overridden
he: נדרס

en: Items
he: פריטים

en: diff
he: שינוי

en: Source
he: מקור

en: Fixed
he: קבוע

en: Revert
he: שחזור

en: Diff
he: שינוי

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Destinations
he: יעדים
