CTools Export code - diff (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: enabled
ca: habilitat

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: disabled
ca: inhabilitat

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: default
ca: predeterminat

en: Default
ca: Per defecte

en: View
ca: Mostra

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Location
ca: Localització

en: Overridden
ca: Sobreescrit

en: Items
ca: Elements

en: Source
ca: Font

en: Fixed
ca: Fixat

en: Diff
ca: Diferència

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Destinations
ca: Destins
