CTools Export code - diff (7.x-1.2) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: View
ne: दृश्य

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Location
ne: स्थान

en: Items
ne: बस्तुहरु

en: Source
ne: स्रोत
