CTI Flex (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (23 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Search
tr: Ara

en: None
tr: Hiçbiri

en: Help
tr: Yardım

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Custom
tr: Özel

en: Content Bottom
tr: İçerik Altı

en: Red
tr: Kırmızı

en: Purple
tr: Mor

en: Unpublished
tr: Yayında değil

en: Green
tr: Yeşil

en: Blue
tr: Mavi

en: Orange
tr: Turuncu

en: Black
tr: Siyah

en: Fonts
tr: Yazı tipleri

en: First sidebar
tr: İlk kenar çubuğu

en: Second sidebar
tr: İkinci kenar çubuğu

en: Main menu
tr: Ana menü

en: Page top
tr: Sayfa başı

en: Page bottom
tr: Sayfanın altı

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış
