CTI Flex (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Search
az: Axtarış

en: None
az: Yoxdur

en: Help
az: Dəstək

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: First sidebar
az: Birinci yan panel

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı
