CTI Flex (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (24 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Search
ca: Cerca

en: None
ca: Cap

en: Help
ca: Ajuda

en: Font Size
ca: Mida de la lletra

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Content Bottom
ca: Contingut inferior

en: Red
ca: Vermell

en: Font Family
ca: Família de la font

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Green
ca: Verd

en: Blue
ca: Blau

en: Black
ca: Negre

en: First sidebar
ca: Primera barra lateral

en: Second sidebar
ca: Segona barra lateral

en: Main menu
ca: Menú principal

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Navigation bar
ca: Barra de navegació

en: Jump to Navigation
ca: Salta a Navegació

en: Highlighted
ca: Destacat
