Chaos Tool Suite (ctools) (7.x-1.10) - en to gl translation catalogue (236 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Pages
gl: Páxinas

en: context
gl: contexto

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Value
gl: Valor

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: List
gl: Lista

en: Actions
gl: Accións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Read more
gl: Ler máis

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Access control
gl: Control de acceso

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Comments
gl: Comentarios

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: Size
gl: Tamaño

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: None
gl: Ningún

en: Comment form
gl: Formulario de entrada de comentarios

en: User edit form
gl: Formulario de edición de usuario/a.

en: User contact form
gl: Formulario de contacto de usuario/a

en: Weight
gl: Peso

en: Center
gl: Centrar

en: Depth
gl: Profundidade

en: Category
gl: Categoría

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Import
gl: Importar

en: Book
gl: Libro

en: Export
gl: Exportar

en: Taxonomy term
gl: Termo de taxonomía

en: Back
gl: Voltar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Preview
gl: Vista previa

en: Save
gl: Gardar

en: Help
gl: Axuda

en: Default
gl: Predeterminado

en: Summary
gl: Resumo

en: Update
gl: Actualizar

en: Top
gl: Superior

en: Small
gl: Pequeno

en: Large
gl: Grande

en: Views
gl: Vistas

en: Access
gl: Acceso

en: Add
gl: Engadir

en: View
gl: Ver

en: Path
gl: Ruta

en: Vocabularies
gl: Vocabularios

en: Display
gl: Visualización

en: Node type
gl: Tipo de nodo

en: Menu
gl: Menú

en: results
gl: resultados

en: search
gl: busca

en: Keywords
gl: Palabras chave

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Paths
gl: Rutas

en: User
gl: Usuario/a

en: Continue
gl: Continuar

en: Configure
gl: Configurar

en: Error
gl: Erro

en: Contact
gl: Contacto

en: Node
gl: Nodo

en: Are you sure you want to delete %title?
gl: Está seguro de querer eliminar %title?

en: All
gl: Todo

en: Submit @name
gl: Enviar @name

en: Date format
gl: Formato de data

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Block
gl: Bloque

en: Override title
gl: Sobrescribir título

en: Pager ID
gl: ID do páxinador

en: Bottom
gl: Botón

en: Taxonomy terms
gl: Termos de taxonomía

en: User picture
gl: Imaxe do usuario

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Site name
gl: Nome do sitio

en: Site slogan
gl: Eslogan do sitio

en: Module
gl: Módulo

en: Inline
gl: En liña

en: Custom
gl: Personalizado

en: Comment
gl: Comentario

en: Revisions
gl: Revisión

en: Vocabulary
gl: Vocabulario

en: Vocabulary ID
gl: ID do vocabulario

en: Term
gl: Termo

en: Term ID
gl: ID do termo

en: Term name
gl: Nome do termo

en: Overridden
gl: Sobreescrito

en: Mode
gl: Modo

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Up
gl: Arriba

en: Medium
gl: Medio

en: System
gl: Sistema

en: General
gl: Xeral

en: Align
gl: Aliñar

en: Basic
gl: Básico

en: List type
gl: Tipo de lista

en: Role
gl: Rol

en: User login
gl: Iniciar sesión

en: String
gl: Cadea

en: Case
gl: Maiúsculas

en: Exists
gl: Existe

en: Argument
gl: Argumento

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Edit view
gl: Editar vista

en: Clone
gl: Clonar

en: Normal menu item
gl: Elemento normal de menú

en: Arguments
gl: Argumentos

en: Operator
gl: Operador

en: Order
gl: Orde

en: Basic settings
gl: Axustes básicos

en: Term description
gl: Descrición do termo

en: Operation
gl: Operación

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Created date
gl: Data de creación

en: Regular expression
gl: Expresión regular

en: Authoring information
gl: Información do autor

en: Hidden
gl: Oculto

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
gl: Insira unha páxina por liña como rutas de Drupal. O carácter '*' é un comodín. Rutas de exemplo son %blog para a páxina de blogue e %blog-wildcard para cada páxina de blogue persoal. %front é a páxina principal.

en: Change
gl: Cambiar

en: Edit term
gl: Editar termo

en: Tokens
gl: Comodines

en: Token
gl: Símbolos

en: Node title
gl: Título do nodo.

en: Search results
gl: Resultados da busca

en: Your search yielded no results
gl: A súa busca non produciu ningún resultado

en: Front page
gl: Páxina de inicio

en: unlimited
gl: Ilimitado

en: Publishing options
gl: Opcións de publicación

en: First
gl: Primeiro

en: Configure block
gl: Configurar o bloque

en: Second
gl: Segundo

en: Revert
gl: Volver

en: Greater than
gl: Maior que

en: Less than
gl: Menor que

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: open
gl: aberta

en: Parent term
gl: Termo pai

en: Parent terms
gl: Termos pais

en: Style
gl: Estilo

en: Changed
gl: Cambiado

en: Menu settings
gl: Configuración do menú

en: Color scheme
gl: Esquema de cores

en: New
gl: Novo

en: Relationships
gl: Relacións

en: Parent menu item
gl: Elemento pai do menú

en: Themes
gl: Temas

en: Loading...
gl: Cargando...

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Storage
gl: Almacenamento

en: Apply
gl: Aplicar

en: You must select a node.
gl: Debes seleccionar un nodo.

en: Bold
gl: Negriña

en: PHP Code
gl: Código PHP

en: Menus
gl: Menús

en: Above
gl: Enriba

en: Form
gl: Formulario

en: Permission
gl: Permiso

en: Italic
gl: Cursiva

en: Language neutral
gl: Idioma neutral

en: Contexts
gl: Contextos

en: Loading
gl: Cargando

en: Miscellaneous
gl: Miscelánea

en: Argument type
gl: Tipo de argumento

en: Context
gl: Contexto

en: Attached files
gl: Ficheiros anexos

en: Attached files go here.
gl: Os ficheiros adxuntos van aquí.

en: Book navigation
gl: Navegación do libro

en: !a comments per page
gl: !a comentarios por páxina

en: Pager
gl: Paxinador

en: Identifier
gl: Identificador

en: Menu options
gl: Opcións de menú

en: User profile
gl: Perfil de usuario

en: Taxonomy vocabulary
gl: Vocabulario de taxonomía

en: Keyword
gl: Chave

en: No title
gl: Sen título

en: Module name
gl: Nóme do módulo

en: Enter the module name to export code to.
gl: Introduce o nóme do módulo ao que exportar código.

en: Use pager
gl: Usar paxinador

en: Offset
gl: Desprazamento

en: More link
gl: Ligazón máis

en: Book parent
gl: Libro pai

en: Top level book
gl: Nivel superior do libro

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Locked
gl: Bloqueado

en: Underline
gl: Subliñado

en: Unordered list
gl: Lista non ordenada

en: Case sensitive
gl: Sensíbel á capitalización

en: Create @name
gl: Crear @name

en: Row
gl: Ringleira

en: Book outline
gl: índice

en: Revision information
gl: Información da revisión

en: The comment you are replying to does not exist.
gl: O comentario ao que vai responder non existe.

en: Primary
gl: Primario

en: Secondary
gl: Secundario

en: Justify
gl: Xustificado

en: Break lock
gl: Romper o bloqueo

en: Current user's language
gl: Lingua do usuario actual

en: Default site language
gl: Lingua predefinida do sitio

en: No language
gl: Sen lingua

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: No menu entry
gl: Sen entrada no menú

en: Normal menu entry
gl: Entrada normal no menú

en: Menu tab
gl: Lapela de menú

en: Default menu tab
gl: Lapela de menú predefinida

en: If set to normal or tab, enter the text to use for the menu item.
gl: Se está seleccionado normal ou pestana, introduce o texto para empregar no elemento do menú.

en: Insert item into an available menu.
gl: Inserir o elemento nun menú dispoñíbel.

en: - All -
gl: - Todo -

en: Contact form
gl: Formulario de contacto

en: Search form
gl: Formulario de busca

en: Styles
gl: Estilos

en: The item has been deleted.
gl: O elemento foi borrado.

en: Optional features
gl: Características opcionais

en: Administrative title
gl: Título administrativo

en: Administrative description
gl: Descrición administrativa

en: (start from last values)
gl: (comezar desde o último valor)

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Searched %type for %keys.
gl: Buscaronse %type para %keys.

en: There is currently no content classified with this term.
gl: Actualmente non hai contido clasificado con este termo.

en: Add a new @plugin
gl: Engadir un novo @plugin

en: Clone @plugin %title
gl: Clonar @plugin %title

en: Enabled, name
gl: Activado, nome

en: View mode
gl: Modo de vista
